Spánek

BrainMax SLEEP FASTER aneb jak hacknout váš spánek

·3 minuty čtení

Budíte se unavení a jste celý den bez energie? Před usnutím se desítky minut převalujete a nemůžete vypnout hlavu? Rádi byste poznali tajemství kvalitního spánku, díky kterému budou vaše dny produktivní? Tak čtěte dále!

Fakt, že byste měli spát denně alespoň 8 až 10 hodin nemusí být úplně pravdivý. Je nezbytné, aby člověk prošel všemi fázemi spánku a strávil dostatečnou dobu v nejhlubší i REM fázi spánku. Díky správné spánkové hygieně budete ve skvělé kondici a také si prodloužíte život! A BrainMax SLEEP FASTER vás v tom nenechá. Produkt obsahuje 6 aktivních látek, které zaručeně hacknou váš spánek. Díky němu se naučíte spát rychleji, kvalitněji a efektivněji, protože díky obsaženým látkám absolvujete všechny potřebné fáze spánku a strávíte v nich optimální dobu. Kvalita spánku zásadně ovlivňuje vaše fyzické a psychické zdraví.

Pro koho je určený?

Úplně pro každého. BrainMax: SLEEP FASTER není omezen pouze na lidi, kteří trpí špatným usínáním nebo a nepravidelným spánkem. Prostor pro zlepšení spánku je tady úplně pro každého. Látky, které BrainMax SLEEP FASTER obsahuje pomáhají také při snižování stresu a napětí, působí pozitivně při depresích, dopomáhají dostatečné regeneraci, podílejí se na vytváření důležitých neurotransmitterů a zklidňují organismus.

Jaké účinné látky obsahuje?

Brainmax SLEEP FASTER obsahuje kombinaci šesti přírodních ingrediencí. Objevují se v něm v maximálních dávkách v unikátní kombinaci, která nemá obdoby ani na mezinárodní úrovni.

 • Glycine – tato látka v centrální nervové soustavě vytváří uklidňující dojem a připravuje tělo na spánek
 • Inositol – je to látka, kterou buňky v lidském těle využívají k vzájemné komunikaci a komunikaci buněk s vnějším prostředím. Inositol efektivně funguje proti úzkostem a depresím.
 • Magnesium Taurate – je to vysoce vstřebatelná forma magnesia, která se v těle štěpí na magnesium a taurin. Taurin na tělo působí zklidňujícím dojmem a pomáhá také detoxikaci jater.
 • L-Theanine – zvyšuje množství alfa vln v mozku, přičemž podobný efekt má například meditace. Dávka L-Theaninu vysoce prohlubuje REM fázi spánku, díky které dosáhnete živějších a kvalitnějších snů. Má také efekt působení proti úzkostem a depresím. 
 • Valerian Root (kořen Kozlíku lékařského) – jde o tradiční bylinu, jejíž kořeny sahají až do starověkého Říma, kde byla využívána na podporu spánku a proti nočním strachům. 
 • Prunus Cerasus (Šťáva z višně) – šťáva z višně je přírodním zdrojem melatoninu, který je vysoce bioaktivní, díky čemuž se tělo v noci zbavuje poškozených buněk.

Jedno balení obsahuje 30 dávek.

Jak produkt správně užívat? 

Doporučená denní dávka odpovídá jedné zarovnané odměrce. Pro pozitivní účinky produktu, byste měli tuto dávku dodržovat. Pokud spánkovými obtížemi vyloženě netrpíte, pro optimální účinky užívejte polovinu odměrky Brainmax SLEEP FASTERPři užívání ovšem nezapomeňte na zdravý životní styl, který má na kvalitu spánku také obrovský vliv. Dbejte na zdravou stravu, klidné a příjemné prostřední pro spánek a na jeho pravidelnost.

Pozitivní účinky BrainMax SLEEP FASTER

 • Zkrácení délky usínání na minimum
 • Prohloubení spánku a zvýšení jeho vlivu na tělesnou regeneraci
 • Prodloužení a zkvalitnění nejhlubší fáze spánku i REM
 • Obohacení spánku o prožitky: živé a zapamatovatelné sny
 • Zajištění pozitivního vlivu na deprese a psychické problémy
 • Posunu vnitřních hodin (cirkadiánní rytmus)

Výhodou může být také fakt, že místo šesti jednotlivých suplementů vám bude stačit pouze jeden. Pořizovací cena bude díky zakoupení jednoho balení BrainMax SLEEP FASTER také nižší. 

Další zajímavé články

Jak správně nabírat bez zbytečného tuku

Zdraví

Jak správně nabírat bez zbytečného tuku

Článků o dietách a hubnutí je celá řada, na internetu najdete spoustu rad a tipů, kterými se můžete inspirovat. Shazování na váze je často považováno za velmi náročné, ale nabírání svalové hmoty (nebo celkové nabírání na váze) je často o dost náročnější, zejména pro lidi s rychlým spalováním.

Redakce

Redakce

·2 minuty čtení

Během ke štíhlejší postavě

Sport

Během ke štíhlejší postavě

Venku se otepluje a počasí přeje běhání. Běh může být skvělým nástrojem k hubnutí, ale má daleko více benefitů pro vaše zdraví a život. V dnešním článku se zaměříme na běh jako nástroj k hubnutí, ale zmíníme také další přínosy běhu.

Redakce

Redakce

·2 minuty čtení

Vyplavte během spánku melatonin

Spánek

Vyplavte během spánku melatonin

Melatonin je hormonem spánku, protože se vytváří během spánku a má mnoho pozitivních vlivů na naše tělo a správné fungování našeho organismu.

Redakce

Redakce

·1 minuta čtení