Tatra má na Vysočině nový „domov“

Všichni stávající i budoucí majitelé vozů značky Tatra maji od pátku 3. února radost. Tento den otevřela ve Velkém Meziříčí firma P & L, spol. s r.o. autorizovaný servis pro tyto „Pracanty“. Využili jsme pozvání a přijeli na otevření, abychom si prohlédli nové prostory. Při této příležitosti jsme požádali produkt manažera Petra Neumana, aby nám odpověděl na pár otázek.

MŮŽETE NÁM NA ÚVOD PŘEDSTAVIT FIRMU P & L?
Společnost P & L, spol. s r.o. zajišťuje už 25 let komplexní služby spojené s prodejem a servisem zemědělské, komunální a lesní techniky. Díváme se na svět očima zákazníků a tento pohled uplatňujeme v našich doporučeních při výběru strojů, vhodných technologií i financování techniky. Vyspělé technické zázemí a profesionalita servisních pracovníků zaručují zákazníkům rychlý servis, bezpečnost
a spolehlivý provoz strojů, které potřebují k ulehčení a zefektivnění své každodenní práce.

PROČ JSTE SE ROZHODLI OTEVŘÍT NOVÝ SERVIS?
Otevření servisu navazuje na úspěšný prodej nákladních vozidel a traktorů TATRA. Chceme našim stávajícím, ale i novým zákazníkům zajistit kvalitní poprodejní služby, které souvisejí právě se servisem a prodejem náhradních dílů. Tyto služby chceme poskytovat kvalitně, a proto jsme vybudovali servisní zázemí, které odpovídá standardům TATRY a požadavkům na servisovanou techniku.

Z JAKÉHO DŮVODU JSTE ZVOLILI LOKALITU VELKÉ MEZIŘÍČÍ?
Lokalita Velké Meziříčí byla vybrána z důvodu umístění a velikosti střediska P & L, které je ve středu republiky a zároveň největším střediskem firmy P & L. Můžeme tak operativně vyjíždět na servis
k zákazníkům, ke kterým to máme téměř stejně daleko, ať je zákazník z Moravy a nebo z Čech.

CO VŠECHNO V NOVÉM SERVISU NAJDEME?
Jak jsem již zmínil, servis je vybaven podle standardů, které si žádá dnešní moderní dopravní technika. Zákazník u nás najde nejnovější vybavení
i technologie, které zajišťují skvěle odvedenou práci. Je nutno podotknout, že bez kvalitních a proškolených mechaniků by i tato moderní technologie neměla smysl. Proto dbáme na důkladné proškolení našich zaměstnanců u výrobců nákladních vozidel, ale i u dodavatelů technologií pro náš servis.

ODLIŠUJE SE NĚJAK OD OSTATNÍCH VAŠICH SERVISŮ?
Doufám, že ano. Chceme být jiní v kvalitě poskytovaných služeb.

PROČ ZROVNAZNAČKA TATRA?
TATRA je tradiční česká značka, která měla a má v zemědělství své nezastupitelné místo. Dlouho jsme hledali pro doplnění našeho sortimentu, jakou značku nabídnout našim zákazníkům. Tatra byla na prvním místě v hledáčku a po několika jednáních jsem rád, že jsme se s kopřivnickou automobilkou dohodli na vzájemné spolupráci.

SPECIALIZUJETE SE I NA JINÉ ZNAČKY?
V nabídce firmy P & L je mnoho značek, které nabízíme koncovým zákazníkům. Ty jsou v ucelené nabídce na webových stránkách firmy: www.pal.cz. V servisu dopravní techniky se nespecializujeme pouze na TATRU, ale i na ostatní značky. Já říkám, že jsme schopní zákazníkovi pomoci se vším, co má kola a jezdí po silnici i mimo ni.

JAK HODNOTÍTE SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NOVÉHO SERVISU TATRA?
Ze svého pohledu si myslím, že se to povedlo. Reakce zákazníků byly pozitivní. Proto to děláme – pro spokojenost zákazníka. Jak se to povedlo, ukáže čas a důvěra zákazníků s námi spolupracovat.

JAKÉ MA SPOLEČNOST P & L PLÁNY DO BUDOUCNA?
Rozšířit servisní team a úspěšně budovat dobré jméno společnosti P & L jak prodejem, tak i kvalitním servisem.
[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”tatra”]